İade ve Geri Ödeme Politikası

Bu İade ve Geri Ödeme Politikasında bazı hususların mümkün olduğunca açık bir şekilde açıklanmasına yardımcı olmak amacıyla, bu şartlardan herhangi birine her atıfta bulunulduğunda, bunlar kesinlikle şu şekilde tanımlanır:

  • Çerez: Bir web sitesi tarafından oluşturulan ve web tarayıcınız tarafından kaydedilen küçük miktarda veri. Tarayıcınızı tanımlamak, analiz sağlamak, dil tercihiniz veya giriş bilgileriniz gibi hakkınızdaki bilgileri hatırlamak için kullanılır.
  • Şirket: Bu politikada "Şirket", "biz", "bizi" veya "bizim" ifadeleri, bu İade ve Geri Ödeme Politikası kapsamında bilgilerinizden sorumlu olan Melizibo'yu ifade eder.
  • Müşteri: Tüketicileriniz veya hizmet kullanıcılarınızla ilişkileri yönetmek amacıyla Melizibo Hizmetini kullanmak üzere kaydolan şirket, kuruluş veya kişiyi ifade eder.
  • Cihaz: Melizibo'yu ziyaret etmek ve hizmetlerden yararlanmak için kullanılabilecek telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlı herhangi bir cihaz veya diğer herhangi bir cihaz.
  • Hizmet: İlgili şartlarda (varsa) ve bu platformda açıklandığı şekilde Melizibo tarafından sağlanan hizmeti ifade eder.
  • Web sitesi: Bu URL üzerinden erişilebilen site: https://melizibo.com
  • Siz: Hizmetleri kullanmak üzere Melizibo'ya kayıtlı bir kişi veya kuruluş.

İade ve Geri Ödeme Politikası

Melizibo'da alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. Yaptığımız şeyleri satın almayı sevdiğinizi takdir ediyoruz. Ayrıca ürünlerimizi keşfederken, değerlendirirken ve satın alırken tatmin edici bir deneyim yaşayacağınızdan emin olmak istiyoruz.

Her alışveriş deneyiminde olduğu gibi Melizibo'da yapılan işlemlerde de geçerli olan şartlar ve koşullar vardır. Avukatlarımızın izin verdiği ölçüde kısa konuşacağız. Unutulmaması gereken en önemli nokta, Melizibo'da sipariş vererek veya satın alma işlemi gerçekleştirerek Politika ile birlikte aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş olmanızdır.

Satın aldığınız üründe bir sorun varsa veya memnun değilseniz, paranızı iade edip iade etmek için 1 ay süreniz vardır.

Bir ürünü iade etmek isterseniz bunun tek yolu aşağıdaki yönergeleri izlemeniz olacaktır:

  • Ürünün öncelikle gönderdiğimiz ambalajın içinde olması gerekmektedir.

Geri ödemeler

Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı kendimize ilke edindik. Seçtiğiniz her ürün titizlikle inceleniyor, kusur kontrolü yapılıyor ve özenle paketleniyor. Bunu ürünlerimize aşık olmanızı sağlamak için yapıyoruz.

Ne yazık ki, seçtiğiniz ürün/ürünler stoklarımızda bulunmayabileceği veya envanter ve kalite kontrollerimizde bazı sorunlarla karşılaşabileceğimiz zamanlar olabilir. Bu gibi durumlarda siparişinizi iptal etmek zorunda kalabiliriz. Siparişiniz hakkında gereksiz yere endişelenmenize gerek kalmaması için size önceden bilgi verilecektir. Çevrimiçi ödeme yoluyla satın aldıysanız (Teslimatta Nakit ödeme değil), ekibimiz isteğinizi onayladıktan sonra size geri ödeme yapılacaktır.

Sipariş edilen ürünü işleme koymadan önce kapsamlı bir kalite kontrolü gerçekleştiriyoruz. Ürünü paketlerken azami özen gösteriyoruz. Aynı zamanda eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi için ambalajlamanın iyi olmasını sağlıyoruz. Lütfen Melizibo'nun taşıma veya taşıma sırasında eşyalarda meydana gelen hasarlardan sorumlu olmadığını unutmayın.

İade ettiğiniz ürün elimize ulaşır ulaşmaz revize edeceğiz ve yukarıda belirtilen yönergelere uyması durumunda, satın alma işleminiz için geri ödeme yapacağız. Geri ödemenizin işleme koyulması birkaç gün sürebilir ancak paranızı aldığınızda size bilgi verilecektir.

Nakliye

İade nakliye masraflarından Melizibo sorumludur. Öğenin ilk etapta ücretsiz gönderimi olmasa bile, her iade gönderimi Melizibo tarafından ödenir.

Rızanız

Web sitemizi kullanarak, bir hesap kaydederek veya bir satın alma işlemi gerçekleştirerek, İade ve Geri Ödeme Politikamızı ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

İade ve Geri Ödeme Politikamızdaki Değişiklikler

Hizmetimizi ve politikalarımızı doğru bir şekilde yansıtacak şekilde bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız gerekir. Yasalar aksini gerektirmedikçe, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır. Daha sonra Hizmeti kullanmaya devam ederseniz güncellenmiş İade ve Geri Ödeme Politikasına tabi olacaksınız. Bunu veya güncellenmiş herhangi bir İade ve Geri Ödeme Politikasını kabul etmek istemiyorsanız hesabınızı silebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Herhangi bir nedenle sunduğumuz herhangi bir ürün veya hizmetten tamamen memnun kalmazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; ürünümüzle ilgili yaşadığınız sorunları görüşeceğiz.

  • E-posta yoluyla: info@melizibo.com
  • Bu Bağlantı aracılığıyla: https://melizibo.com/pages/contact